Napięcia warsztatowe

Szkolenie z samoorganizacji i Holakracji Wzbogacający, zorientowany na praktykę i z serca przez certyfikowanych i doświadczonych trenerów

Napięcia warsztatowe

Ten jednodniowy warsztat jest przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić swoje napięcie. Dzięki temu rozwijasz zdolność zauważania i wprowadzania napięć.

Obserwacja napięć nie jest oczywista. Może to być dość trudne i regularnie widzimy, że ludzie w organizacji nie lub wcale nie mają napięć, z którymi pozostaje paliwo do poprawy.

Obserwowanie i przetwarzanie napięć może być trudne z różnych powodów. Bez paliwa i bez ulepszeń bez napięć, więc chcemy pomóc rozwiązać ten problem!

Dzięki tym warsztatom będziesz bardziej świadomy czynników stymulujących lub utrudniających oraz narzędzi do wykrywania napięć. Warsztaty te pomagają uczestnikowi wziąć na siebie większą odpowiedzialność, a następnie pomagają byłym menedżerom puścić więcej. Paliwo na ulepszenia nie pozostaje już niezauważone, umożliwiając organizacji czerpanie korzyści i rozwój.

Uczestnik otrzymuje z tymi warsztatami:

  • lepsze zrozumienie, czym jest napięcie;
  • wgląd w czynniki stymulujące i utrudniające wykrywanie napięć;
  • wgląd w czynniki stymulujące i utrudniające wprowadzanie napięć;
  • narzędzia do wykrywania napięć.

Ładne są również te efekty warsztatów:

  • zidentyfikowano więcej punktów wyjścia do ograniczenia lub usunięcia czynników utrudniających;
  • uczestnicy zidentyfikowali więcej paliwa dla swojej roli, kręgu, organizacji lub życia osobistego.

Warsztaty wymagają aktywnego zaangażowania uczestników i obejmują różnorodne formy pracy i ćwiczenia. Badamy napięcia, badając sposób ich zaobserwowania, wyjaśnienia i przetworzenia.

Podczas tych warsztatów otrzymasz oczywiście kopię naszych Napięć zeszytu ćwiczeń .

Energized.org wyróżnia się najbardziej doświadczonymi trenerami Holacracy w Holandii. Od czasu pierwszego wdrożenia w Holandii w Springest wiele się nauczyliśmy metodą prób i błędów. Nasi certyfikowani trenerzy pomogli już ponad 60 organizacjom w przejściu na samoorganizację i znają większość pułapek i czynników sukcesu. Naturalnie również ćwiczymy to sami i dlatego wiemy, co transformacja oznacza dla jednostki i jak ważne jest aktywne postrzeganie i przetwarzanie napięć.

Wszystkie szkolenia odbywają się w tym samym tygodniu w tym samym miejscu. Lokalizacja jest centralna w Holandii. Pobyty nocne nie są wliczone. Oczywiście obiad, kawa i herbata. Zaczynamy codziennie o 9 rano, a kończymy o 17.

Ceny szkolenia 1 dzień (Rozwój zespołu i zarządzanie)
Normalna cena 495 € bez VAT
Klienci Energized.org 385 € ex VAT

Ceny szkolenia 2 dni (HR i samoorganizacja)
Normalna cena 895 € bez VAT
Klienci Energized.org 795 € ex VAT

Comments are closed.